תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר המופעל ע”י חנית כהן (להלן: “www.hanit-cohen.com”). האתר הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט (להלן: “האתר”) השייך לעסק ״חנית כהן״ ע.מ (065969099).

  האתר הינו חנות ווירטואלית המופעלת ע״י חנית כהן המתמחה בייצור ושיווק איפור ומוצרי קוסמטיקה.

  • תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולש באתר ו/או הלקוח המזמין דרך האתר.
  • כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או ממפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה.

המוצרים השונים המופיעים באתר  מוצעים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב ומסופקים ללקוחות החברה.

בעלת אתר ״חנית כהן״ רשאי לשנות את התקנון מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת, אולם כל שינוי יחול אך ורק על מוצרים שנרכשו לאחר השינוי.

  • כל המוצרים הנמכרים באתר כוללים מע״מ לפי דין, ואינם כוללים דמי משלוח.

מטעמי נוחות בלבד, תקנון זה מנוסח בלשון זכריחיד, אך מתייחס לשני המינים, יחיד ורבים, ללא הבחנה.

הנהלת האתר רשאית להציע מבצעים והטבות, הנהלת האתר רשאית לשנות מבצעים והנחות בכל רגע נתון, להחלפתם  ולשנותם ללא התראה מוקדמת על כך.

תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את האתר, אנו עושים את מיטב המאמצים על מנת להציג את  תמונות המוצרים בצורה הנאמנה והמדוייקת ביותר ככל האפשר.

 

 

 

זכויות יוצרים/ קניין רוחני:

 אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע או נתונים כלשהו מהאתר, אסור בהחלט לבצע כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, ברשימת המוצרים או פרטים אחרים באתר. בלא הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.

אסור להשתמש בנתונים המוצגים באתר לצורך הצגתם באתר אחר, בלא הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.

כל הזכויות שמורות לקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים, זכויות ההפצה סימני מסחר מכל סוג שהוא, הכולל את המוצרים ועיצוב האתר, תוכן המכיל טקסט, גרפיקה, לוגו, תמונות, סרטונים(הכוללים אודיו).

דילוג לתוכן